Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-M2123KZ
ECQ-M2123KZ
ECQ-M2123KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-M2123KZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-M2123KZ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 200VDC RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 678095 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-M2123KZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 200VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 678095 pcs Podatkovni list ECQM Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 200V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija ECQ-M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQM2123KZ
P1042
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester
natančen opis 0.012µF Film Capacitor 200V Polyester Radial Zmogljivost 0.012µF