Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-M4562KZ
ECQ-M4562KZ
ECQ-M4562KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-M4562KZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-M4562KZ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5600PF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-M4562KZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5600PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4625 pcs Podatkovni list ECQM Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.236" W (14.00mm x 6.00mm)
Serija ECQ-M Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQM4562KZ
P1067
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 5600pF Film Capacitor 400V Polyester Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije General Purpose