Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-P6273JU
ECQ-P6273JU
ECQ-P6273JU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-P6273JU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-P6273JU
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Product parameter
številka dela ECQ-P6273JU Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5656 pcs Podatkovni list ECQP(U) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.768" L x 0.335" W (19.50mm x 8.50mm)
Serija ECQ-P(U) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQP6273JU
P3514
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 0.027µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT