Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-U2A154MLA
ECQ-U2A154MLA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-U2A154MLA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-U2A154MLA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-U2A154MLA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 347429 pcs Podatkovni list ECQ-UL Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 275V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.256" W (17.50mm x 6.50mm)
Serija ECQ-UL Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQU2A154MLA delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.15µF