Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-V1J123JM2
ECQ-V1J123JM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-V1J123JM2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-V1J123JM2
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.012UF 5% 63VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-V1J123JM2 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.012UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4514 pcs Podatkovni list ECQ-V Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Serija ECQ-V Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQV1J123JM2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked natančen opis 0.012µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije General Purpose