Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-V1J563JM9
ECQ-V1J563JM9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-V1J563JM9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-V1J563JM9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECQ-V1J563JM9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5515 pcs Podatkovni list ECQ-V Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Serija ECQ-V Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena ECQV1J563JM9 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.425" (10.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked natančen opis 0.056µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije General Purpose