Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > ECS-H1CC106R
ECS-H1CC106R
ECS-H1CC106R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECS-H1CC106R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECS-H1CC106R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 2312
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECS-H1CC106R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 10UF 16V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4332 pcs Podatkovni list TEH Series SMD
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija TEH