Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F4105RHL
ECW-F4105RHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F4105RHL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F4105RHL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 3% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F4105RHL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 3% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53750 pcs Podatkovni list ECW-F4105RHL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.512" W (23.00mm x 13.00mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECWF4105RHL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.976" (24.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1µF