Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F4563JL
ECW-F4563JL
ECW-F4563JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F4563JL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F4563JL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F4563JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 108627 pcs Podatkovni list ECW-F4563JL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.260" W (12.50mm x 6.60mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWF4563JL
P12080
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.429" (10.90mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.056µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.056µF