Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F6153JL
ECW-F6153JL
ECW-F6153JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F6153JL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F6153JL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F6153JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 128602 pcs Podatkovni list ECW-F6153JL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWF6153JL
P12118
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.015µF