Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F6164RJL
ECW-F6164RJL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F6164RJL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F6164RJL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F6164RJL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.16UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66102 pcs Podatkovni list ECW-F6164RJL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.366" W (18.00mm x 9.30mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECWF6164RJL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.740" (18.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.16µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.16µF