Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F6223RHL
ECW-F6223RHL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F6223RHL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F6223RHL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 3% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F6223RHL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 3% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89240 pcs Podatkovni list ECW-F6223RHL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECWF6223RHL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.022µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.022µF