Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H10682HV
ECW-H10682HV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H10682HV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H10682HV
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 3% 1KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H10682HV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 3% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 133087 pcs Podatkovni list ECW-H10682HV View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Serija ECW-H(V) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH10682HV delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 6800pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 6800pF