Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H12152JL
ECW-H12152JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H12152JL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H12152JL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECW-H12152JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5444 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Serija ECW-H(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH12152JL
P12549
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1500pF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije High Frequency, Switching