Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H12203HVB
ECW-H12203HVB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H12203HVB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H12203HVB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.02UF 3% 1.25KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H12203HVB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.02UF 3% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61033 pcs Podatkovni list ECWH Series (Suffix V)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm)
Serija ECW-H(V) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH12203HVB delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.02µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.02µF