Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H16562HV
ECW-H16562HV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H16562HV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H16562HV
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H16562HV Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Toleranca 5600pF Prekinitev PC Pins
Velikost zemljišča na površini 0.787" (20.00mm) Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm)
Serija ECW-H(V) RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca High Frequency, Switching Polarizacija Radial
Druga imena ECWH16562HV delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca ECW-H16562HV
Lifetime @ Temp. - Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Razširjen opis 5600pF ±3% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±3% Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized
Opis CAP FILM 5600PF 3% 1.6KVDC RAD Tok - puščanje 1600V (1.6kV)