Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H16682JL
ECW-H16682JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H16682JL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H16682JL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECW-H16682JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5490 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 1200V (1.2kV) Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
Serija ECW-H(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH16682JL
P12631
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 6800pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije High Frequency, Switching