Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H20512JV
ECW-H20512JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H20512JV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H20512JV
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5100PF 5% 2KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H20512JV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5100PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116040 pcs Podatkovni list ECW-H20512JV View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm)
Serija ECW-H(V) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH20512JV delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 5100pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 5100pF