Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H8432HL
ECW-H8432HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H8432HL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H8432HL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4300PF 3% 800VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECW-H8432HL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4300PF 3% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4438 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serija ECW-H(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH8432HL
P12441
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4300pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4300pF Aplikacije High Frequency, Switching