Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-HA3C222H4
ECW-HA3C222H4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-HA3C222H4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-HA3C222H4
Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 2200PF 3% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela ECW-HA3C222H4 Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 2200PF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 335311 pcs Podatkovni list ECWH Series, (Suffix A)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Toleranca 2200pF Prekinitev PC Pins
Velikost zemljišča na površini 0.591" (15.00mm) Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.264" W (17.80mm x 6.70mm)
Serija ECW-H(A) RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca High Frequency, Switching Polarizacija Radial
Druga imena ECWHA3C222H4 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca ECW-HA3C222H4
Lifetime @ Temp. - Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti - Razširjen opis 2200pF ±3% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±3% Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized
Opis CAP FILM 2200PF 3% 1.6KVDC RAD Tok - puščanje 1600V (1.6kV)