Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-HA3C362HQ
ECW-HA3C362HQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-HA3C362HQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-HA3C362HQ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3600PF 3% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-HA3C362HQ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3600PF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 304931 pcs Podatkovni list ECWH Series, (Suffix A)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.224" W (17.80mm x 5.70mm)
Serija ECW-H(A) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWHA3C362HQ delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 3600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 3600pF