Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-HA3C912HB
ECW-HA3C912HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-HA3C912HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-HA3C912HB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 9100PF 3% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2200 pcs
Product parameter
številka dela ECW-HA3C912HB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 9100PF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 220687 pcs Podatkovni list ECWH Series, (Suffix A)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm)
Serija ECW-H(A) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWHA3C912HB delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 9100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 9100pF