Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U1102JX5
ECW-U1102JX5
ECW-U1102JX5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U1102JX5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U1102JX5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1000PF 5% 100VDC 1206
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs
15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U1102JX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1000PF 5% 100VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 499162 pcs Podatkovni list ECW-U1102JX5 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)