Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U1H183JB5
ECW-U1H183JB5
ECW-U1H183JB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U1H183JB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U1H183JB5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC 1210
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 331848 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U1H183JB5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 331848 pcs Podatkovni list ECWU(B)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)