Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U1H822JB5
ECW-U1H822JB5
ECW-U1H822JB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U1H822JB5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U1H822JB5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8200PF 5% 50VDC 1206
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U1H822JB5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8200PF 5% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 329507 pcs Podatkovni list ECWU(B)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)