Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U4153V17
ECW-U4153V17
ECW-U4153V17
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U4153V17 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U4153V17
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC 2416
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 206865 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs14000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U4153V17 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC 2416 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 206865 pcs Podatkovni list ECWU (V16/V17)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)