Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U4472V17
ECW-U4472V17
ECW-U4472V17
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U4472V17 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U4472V17
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4700PF 5% 400VDC 1913
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U4472V17 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4700PF 5% 400VDC 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 252357 pcs Podatkovni list ECWU (V16/V17)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)