Domov > Izdelki > kondenzatorji > Električni Double Layer Kondenzatorji (EDLC), Supe > EEC-F5R5H684N
EEC-F5R5H684N
EEC-F5R5H684N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEC-F5R5H684N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEC-F5R5H684N
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP .68F 5.5V T/H
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela EEC-F5R5H684N Proizvajalec Panasonic
Opis CAP .68F 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16557 pcs Podatkovni list F Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 5.5V
Toleranca -20%, +80% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.846" Dia (21.50mm) Serija F
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
Druga imena EECF5R5H684N delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohm @ 1kHz natančen opis 680mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 50 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 680mF