Domov > Izdelki > kondenzatorji > Električni Double Layer Kondenzatorji (EDLC), Supe > EEC-F5R5U474A
EEC-F5R5U474A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEC-F5R5U474A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEC-F5R5U474A
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP 470MF -20% 200% 5.5V T/H
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEC-F5R5U474A Proizvajalec Panasonic
Opis CAP 470MF -20% 200% 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5199 pcs Podatkovni list NF Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 5.5V
Toleranca -20%, 200% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.846" Dia (21.50mm) Serija NF
Pakiranje - Paket / primer Radial, Can
Druga imena EECF5R5U474A delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 1000 Hrs @ 70°C
Zmogljivost 470mF