Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEE-FK0J470UR
EEE-FK0J470UR
EEE-FK0J470UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEE-FK0J470UR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEE-FK0J470UR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela EEE-FK0J470UR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija FK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 67.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 90mA @ 100kHz