Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEE-FK1H100UR
EEE-FK1H100UR
EEE-FK1H100UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEE-FK1H100UR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEE-FK1H100UR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela EEE-FK1H100UR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija FK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 63.75mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 85mA @ 100kHz