Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > EEF-CD0D121CR
EEF-CD0D121CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEF-CD0D121CR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEF-CD0D121CR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EEF-CD0D121CR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5804 pcs Podatkovni list SP-Cap™ Series Product Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija SP-Cap CD Ocene -
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose