Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > EEF-CX0E221R
EEF-CX0E221R
EEF-CX0E221R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEF-CX0E221R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEF-CX0E221R
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
(v ameriških dolarjih)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs17500 pcs
Product parameter
številka dela EEF-CX0E221R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 131022 pcs Podatkovni list EEF-CX0E221R View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija SP-Cap CX Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.1A @ 100kHz