Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > EEF-UE0E471LR
EEF-UE0E471LR
EEF-UE0E471LR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEF-UE0E471LR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEF-UE0E471LR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela EEF-UE0E471LR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 72304 pcs Podatkovni list FD, CD, UD, EU Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Polymer Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)