Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminij - Polymer Kondenzatorji > EEH-ZC1V271P
EEH-ZC1V271P
EEH-ZC1V271P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEH-ZC1V271P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEH-ZC1V271P
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEH-ZC1V271P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY HYB 270UF 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Hybrid Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 300mA @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz Ocene AEC-Q200