Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EET-HC2D102LA
EET-HC2D102LA
EET-HC2D102LA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EET-HC2D102LA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EET-HC2D102LA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EET-HC2D102LA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4157 pcs Podatkovni list TS-HC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija TS-HC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.22A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena EETHC2D102LA
P13981
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 216 mOhm @ 120Hz natančen opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 216 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose