Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EET-HC2D391HA
EET-HC2D391HA
EET-HC2D391HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EET-HC2D391HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EET-HC2D391HA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EET-HC2D391HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3997 pcs Podatkovni list TS-HC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-HC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.31A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.834A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena EETHC2D391HA
P13968
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 510 mOhm @ 120Hz natančen opis 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose