Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EET-HC2V331JA
EET-HC2V331JA
EET-HC2V331JA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EET-HC2V331JA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EET-HC2V331JA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EET-HC2V331JA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4145 pcs Podatkovni list TS-HC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm) Serija TS-HC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.68A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena EETHC2V331JA
P14032
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 502 mOhm @ 120Hz natančen opis 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose