Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-EB1A471S
EEU-EB1A471S
EEU-EB1A471S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-EB1A471S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-EB1A471S
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-EB1A471S Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 469699 pcs Podatkovni list EB Series, A Type Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija EB
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 180mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 234mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUEB1A471S
P13457
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF