Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-EE2W100U
EEU-EE2W100U
EEU-EE2W100U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-EE2W100U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-EE2W100U
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-EE2W100U Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 274984 pcs Podatkovni list EEU-EE2W100U View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija EE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 330mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUEE2W100U
P13671
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF