Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC0J471B
EEU-FC0J471B
EEU-FC0J471B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC0J471B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC0J471B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC0J471B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 466827 pcs Podatkovni list EEUFC0J471B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 416.25mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 555mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC0J471B delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 117 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije Automotive