Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1A101SH
EEU-FC1A101SH
EEU-FC1A101SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1A101SH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1A101SH
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1A101SH Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 989127 pcs Podatkovni list FC Series, Type A
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 113.8mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 175mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1A101SH delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 800 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije Automotive