Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1H330B
EEU-FC1H330B
EEU-FC1H330B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1H330B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1H330B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1H330B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 834238 pcs Podatkovni list EEUFC1H330B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 169mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 260mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC1H330B delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 600 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.579" (14.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive