Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FC1J101B
EEU-FC1J101B
EEU-FC1J101B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FC1J101B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FC1J101B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FC1J101B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 428256 pcs Podatkovni list EEUFC1J101B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 347.8mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 535mA @ 100kHz