Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FM1E331B
EEU-FM1E331B
EEU-FM1E331B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FM1E331B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FM1E331B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FM1E331B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 223653 pcs Podatkovni list EEU-FM1E331B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija FM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 903mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.29A @ 100kHz