Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FR1A152LB
EEU-FR1A152LB
EEU-FR1A152LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FR1A152LB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FR1A152LB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FR1A152LB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija FR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.248A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.56A @ 100kHz