Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-FR1A682B
EEU-FR1A682B
EEU-FR1A682B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-FR1A682B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-FR1A682B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs500 pcs750 pcs1250 pcs
2500 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela EEU-FR1A682B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija FR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.056A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.82A @ 100kHz