Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-HD1C471B
EEU-HD1C471B
EEU-HD1C471B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-HD1C471B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-HD1C471B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela EEU-HD1C471B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija HD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 310mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 465mA @ 100kHz