Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-HD1H102B
EEU-HD1H102B
EEU-HD1H102B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-HD1H102B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-HD1H102B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela EEU-HD1H102B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija HD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.092A @ 100kHz