Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > EEU-TA1C221
EEU-TA1C221
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EEU-TA1C221 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EEU-TA1C221
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela EEU-TA1C221 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 170056 pcs Podatkovni list EEUTA1C221 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija TA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 325mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUTA1C221 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 130 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose